logo

Voucher

VOUCHER

 

 

Kochani, często szukacie prezentów dla bliskich osób które będą stanowiły dla nich coś ważne niż tylko rzecz nabytą. Sesja w prezencie to idealne rozwiązanie, gdyż  wspólnie z obdarowanymi stworzymy historię zapisaną na kartach papieru i albumach do której będą wracać wiele razy sami oraz z rodziną. . Dzięki moim Bonom Podarunkowym możecie podarować komuś naprawdę oryginalną pamiątkę – dowolną plenerową sesję fotograficzną. 🙂 W dzisiejszych czasach wszyscy robimy zdjęcia telefonem (i nigdy ich nie wywołujemy, prawda?), a tak wiele osób zapomina o profesjonalnych fotografiach, do których chętnie wracamy.

Nie znam osób które nie cieszyły by się z takiego prezentu. Jest on uniwersalny, możemy podarować go na urodziny, imieniny, rocznicę ślubu, narodziny dziecka, ciąża, walentynki, Dzień Mamy oraz Taty a nawet Dzień Dziecka.  Wspaniale sprawdzi się też pod choinką czy w ramach prezentu na baby shower albo wieczór panieński.

Oprócz tego, że osoba obdarowana otrzyma wybrany pakiet zdjęć, gwarantuję, że będzie też miała zaliczone po prostu fajne doświadczenie. Na moich sesjach panuje swobodna atmosfera; traktuję je raczej jak spacer z aparatem i robię wszystko, aby fotografowani przede wszystkim dobrze się bawili i czuli komfortowo.

Zakupiona sesja na prezent może odbyć się niezależnie od pory roku, w terminie, który ustalę wraz z obdarowanym. Bony podarunkowe dostępne są niemal od ręki, dlatego to świetne rozwiązanie, jeśli potrzebujecie prezentu na ostatnią chwilę. 🙂  Dostarczane są w pudełeczku dlatego nie musicie martwić się o jego zapakowanie. I prezent gotowy! 🙂

Gotowy dowiedzieć się więcej?