logo

Ślub w Hotelu Shuma Ela i Damian

Ślub w Hotelu Shuma Ela i Damian

Cześć, witajcie.

Przedstawiamy Wam dwójkę wspaniałych ludzi jakimi są Elżbieta i Damian, którym mieliśmy zaszczyt towarzyszyć w najpiękniejszym dla nich dniu.

Ten dzień nie mógł zacząć się lepiej, w szczególności dla nas !! Piękna lipcowa pogoda, przepiękne miejsce jakim jest Pogoria I w Dąbrowie Górniczej a dokładniej Hotel Shuma, w tamtejszych domkach Brda Ela i Damian wraz ze swoją najbliższą rodziną przygotowywali się do ceremonii zaślubin. Tradycyjnie przygotowania odbywały się osobno, piękna pani młoda oraz jej przyszły małżonek wraz ze świadkami w niesamowicie radosnej atmosferze.

Nadszedł ten moment…. „First Look” Już za chwilę młodzi zobaczą się po raz pierwszy w swoich kreacjach ( Kochamy ten moment ).

Następnie błogosławieństwo rodziców, również niesamowicie wzruszający element tego dnia. Po wylaniu kilku wiader łez, wszyscy żwawo kierujemy się do Kościoła.

Zlokalizowane w Będzinie na Syberce, Sanktuarium Polskiej Golgoty Wschodu to Kościół, w którym Ela i Damian przed Bogiem oraz w obecności najbliższej rodziny i znajomych złożyli sobie przysięgę.

Po oficjalnej części tego dnia nadszedł czas na przyjęcie weselne. Wszyscy goście naszej pary młodej zostali zaproszeni do znanej nam już lokalizacji- Hotel Shuma w Dąbrowie Górniczej. Ela i Damian swoje przyjęcie weselne postanowili zorganizować w plenerze, w przepięknych okolicznościach przyrody oraz widokiem na jezioro Pogoria I.

Nie mogło być inaczej… Wyciągnęliśmy świeżych małżonków w te piękne miejsca na krótką sesję plenerową. Krótką ale jakże owocną.

Później było już tylko lepiej, uśmiechy nie schodziły z twarzy wszystkich gości, zabawy, gry, tańce i tak do późnych godzin wieczornych.

Podsumowując był to idealny dzień dla nas pod kątem reportażu ślubnego oraz jak wiemy idealny dzień dla Eli i Damiana.

Serdecznie pozdrawiamy małżonków i jeszcze raz życzymy im wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.